امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

niaz 95نیکوکاران گرامی با سلام و قبولی طاعات
به استحضار می رساند به منظور حفظ خانواده مادران و کودکان آسیب دیده از خشونت و تحت حمایت موسسه خیریه ریحانه سعادت نیاز مبرم به تعداد ۷ یخچال ،۷ اجاق گاز و ۷ تخته فرش ۷ متری می باشد .دوستانی که مایل به مشارکت در هزینه میباشند اطلاع دهند .

شماره حساب :
6104337770019287
شماره تماس :
02188709515

خلاصه ای از پرونده تقدیم حضورتان میگردد:

طرح همکلاس ریحانه سعادت:
۱. خانم کیاماری بیمار قلبی ،فاقد سرپرست ،از بانوان تحت خشونت و آسیب دیده می باشند که هزینه ودیعه منزلشان توسط سازمان بهزیستی پرداخت گردیده است و جهت تهیه وسیله اولیه زندگی نیازمند مساعدت گی باشند .

۲.خانم اشتری به علت اعتیاد همسر مورد خشونت قرار گرفته و پس از جدایی مجبور به زندگی مستقل شده که هزینه ودیعه منزل توسط سازمان بهزیستی پرداخت شده است ، جهت تهیه وسایل اولیه منزل نیاز به مساعدت دارند.

۳.خانم امیری از فرزندان ترخیصی مرکز شبانه روزی پس از ترخیص ازدواج کرده ولی متاسفانه جدا شده و نیازمند مساعدت می باشد .

۴.خانم قنبری از بانوان مورد خشونت و آسیب می باشند که بدون دریافت کوچکترین مبلغ از هسرشان جدا شده و برای شروع زندگی مستقل نیازمند مساعدت می باشند .

۵.خانم ابوالحسن زاده پس فوت همسرشان مدتی با برادر خود زندگی کرده و به علت پاره ای از مشکلات مجبور به ترک خانواده و زندگی مستقل شده که نیازمند مساعدت می باشند .

۶.خانم رحیمی از بانوان تحت حمایت در مراکز زنان مورد آسیب و خشونت جهت زندگی مستقل و تهیه لوازم اولیه نیاز به مساعدت دارند .

۷.خانم مهدیان از بانوان آسیب دیده به علت شرایط بد اقتصادی تحت حمایت می باشد و ت زندگی مستقل و تهیه لوازم اولیه نیازمند مساعدت می باشند

 

همین حالا قصد کمک دارم

نشریه های مؤسسه

nashriat

گزارشات مؤسسه

report

شناسنامه فرزندان ریحانه

shenasnameh

دریافت صندوق صدقات

sandogh sadaghat