امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

niaz 95نیکوکاران گرامی با سلام و قبولی طاعات
به استحضار می رساند به منظور حفظ خانواده مادران و کودکان آسیب دیده از خشونت و تحت حمایت موسسه خیریه ریحانه سعادت نیاز مبرم به تعداد ۷ یخچال ،۷ اجاق گاز و ۷ تخته فرش ۷ متری می باشد .دوستانی که مایل به مشارکت در هزینه میباشند اطلاع دهند .

شماره حساب :
6104337770019287
شماره تماس :
02188709515

خلاصه ای از پرونده تقدیم حضورتان میگردد:

طرح همکلاس ریحانه سعادت:
۱. خانم کیاماری بیمار قلبی ،فاقد سرپرست ،از بانوان تحت خشونت و آسیب دیده می باشند که هزینه ودیعه منزلشان توسط سازمان بهزیستی پرداخت گردیده است و جهت تهیه وسیله اولیه زندگی نیازمند مساعدت گی باشند .

۲.خانم اشتری به علت اعتیاد همسر مورد خشونت قرار گرفته و پس از جدایی مجبور به زندگی مستقل شده که هزینه ودیعه منزل توسط سازمان بهزیستی پرداخت شده است ، جهت تهیه وسایل اولیه منزل نیاز به مساعدت دارند.

۳.خانم امیری از فرزندان ترخیصی مرکز شبانه روزی پس از ترخیص ازدواج کرده ولی متاسفانه جدا شده و نیازمند مساعدت می باشد .

۴.خانم قنبری از بانوان مورد خشونت و آسیب می باشند که بدون دریافت کوچکترین مبلغ از هسرشان جدا شده و برای شروع زندگی مستقل نیازمند مساعدت می باشند .

۵.خانم ابوالحسن زاده پس فوت همسرشان مدتی با برادر خود زندگی کرده و به علت پاره ای از مشکلات مجبور به ترک خانواده و زندگی مستقل شده که نیازمند مساعدت می باشند .

۶.خانم رحیمی از بانوان تحت حمایت در مراکز زنان مورد آسیب و خشونت جهت زندگی مستقل و تهیه لوازم اولیه نیاز به مساعدت دارند .

۷.خانم مهدیان از بانوان آسیب دیده به علت شرایط بد اقتصادی تحت حمایت می باشد و ت زندگی مستقل و تهیه لوازم اولیه نیازمند مساعدت می باشند

 

همین حالا قصد کمک دارم

gif for site

اقلام مورد نیاز مؤسسه

نیکوکاران همیشه همراه ریحانه

مؤسسه در زمینه تآمین برخی اقلام از جمله فرش ، یخچال ، تلویزیون و تخت بیمار نیاز به مساعدت و همراهی شما عزیزان همیشه همراه دارد. لطفا جهت ارسال اقلام مذکور با شماره تلفن های ۸۸۵۵۱۷۷۲-۰۲۱و ۸۸۷۰۹۵۱۵ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نشریه های مؤسسه

nashriat

گزارشات مؤسسه

report

شناسنامه فرزندان ریحانه

shenasnameh

دریافت صندوق صدقات

sandogh sadaghat