امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

golrizan 18 95می دانم دوباره خوب خواهم شد ...
میان سبزه ها خواهم دوید...
سبزه هایی که این روزها بوی زندگی نمی دهد...

گلریزان 18 سال 95 _ 3 اسفند ماه

پدری دلسوز و مهربان / 40 ساله از خطه ی آذربایجان شرقی _ شهرستان کلیبر
پدر خانواده که با نقاشی ساختمان و کارگری فصلی با تمام وجود در گرما و سرما در ساختمان های کوچک و بزرگ مشغول به رنگ آمیزی بوده و با بوی رنگ و تینر و ... خوگرفته تا برای 2 فرزند ( 6 و 9 ساله ) و همسرش ( 32 ساله) آرامش را در خانواده مهیا کند.

تمام عشق و علاقه اش ، تمام امید و آرزویش لبخند 2 فرزندش می باشد ، اکنون مبتلا به سرطان ریه می باشد و در بستر بیماری به سر می برد.
خانواده ی آقای بایرامی به دلیل بیماری سرپرست خانواده و کمبود امکانات درمانی مجبور به ترک زادگاه نموده به تهران(منزل برادر)آمده اند، تا بتوانند دسترسی بهتری به مراکز درمانی داشته باشند.
برادر هم وضع مالی مناسبی ندارد و مستاجر بوده و با تمام مشکلاتی که دارد میزبان برادر و خانواده اش می باشد و با دلسوزی کمک وی می کند اما باز هم کم است .
آقای بایرامی تا کنون 8 جلسه شیمی درمانی انجام داده که بی ثمر بوده و سرطان به قسمت های دیگر هم سرایت کرده است.
به دستور پزشک معالج نیاز به داروی crizotinib دارد که هزینه اش 17.000.000 تومان بوده ، این تنها دارویی است که می تواند عمر پدر عزیز را کمی بیشتر کند.

نیکوکاران و یاوران همیشه همراه و دلسوز : امیدواریم بتوانیم به کمک شما بخشی از هزینه های درمان ، معاش و ... این خانواده را تامین کنیم.
دعای خیر مستمندان بدرقه ی راهتان ...

 

gif for site

اقلام مورد نیاز مؤسسه

نیکوکاران همیشه همراه ریحانه

مؤسسه در زمینه تآمین برخی اقلام از جمله فرش ، یخچال ، تلویزیون و تخت بیمار نیاز به مساعدت و همراهی شما عزیزان همیشه همراه دارد. لطفا جهت ارسال اقلام مذکور با شماره تلفن های ۸۸۵۵۱۷۷۲-۰۲۱و ۸۸۷۰۹۵۱۵ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نشریه های مؤسسه

nashriat

گزارشات مؤسسه

report

شناسنامه فرزندان ریحانه

shenasnameh

دریافت صندوق صدقات

sandogh sadaghat